Make your own free website on Tripod.com
AGIHAN TUGAS PENTADBIRAN DAN PENGURUSAN TAHUN 2003
NAMA GURU PENTADBIRAN DAN PENGURUSAN
ARON WARSO, ADK, BSK Pengetua
AZMAN @ ALLIC ISMAIL Penolong Kanan Pentadbiran dan Kurikulum
MIKE EPING @ NG MIN HOO Penolong Kanan Hal Ehwal Murid
DAMIT HOSMAN Penolong Kanan Kokurikulum
HARUN ABDUL RAHIM Penolong Kanan Sidang Petang
SABDIN HJ. SARIBIN Ketua Bidang Sains & Matematik
MOHD. NAZRI MAT NAWI Ketua Bidang Kemanusiaan
Ketua Penyelaras Takwim Sekolah
JAIDI REJAN Ketua Bidang Teknik & Vokasional
Penolong Ketua Panitia Reka Cipta
Penyelaras Majalah Sekolah
ROSNA SANGKAR Ketua Bidang Bahasa
Penyelaras MUET
Penyelaras Perangkaan (EMIS)
ABD. RASYID ABD. MALIK Ketua Panitia Pendidikan Jasmani & Kesihatan
Penyelaras NILAM
AG. HUSSIN ISMAIL Penolong Ketua Panitia Pendidikan Jasmani & Kesihatan
Penyelaras NILAM
Penyelaras Audio Visual
ALI HASSAN HJ. SABLI Penolong Ketua Panitia Sejarah
Penyelaras Audio Visual
ALIZAH BANDA Penyelaras Majalah Sekolah
Guru Tingkatan 1 Bestari
AMBROSE GUDAH Penolong Ketua Panitia Kemahiran Hidup
AGUSTINE F. YONG Penyelaras Pembangunan dan Penyelenggaraan Perabot Sekolah
Guru Tingkatan 1 Kreatif
ASIAH CHE OMAR Penyelaras Pusat Sumber
AZIZUL ISHAK Ketua Panitia Kimia
Penolong Ketua Penyelaras Jadual Waktu Sidang Pagi
Guru Tingkatan 5 Bestari
CHE HASNA ISMAIL Ketua Panitia Pengajian Am
Setiausaha STPM
Ketua Penyelaras Majalah Sekolah
Penyelaras NILAM
CHUNG HUEI LING Ketua Panitia Prinsip Akaun
CORNELIA JAMES Penolong Ketua Panitia Perdagangan
Guru Tingkatan 4 Rasional
DISIUS DAUTI Ketua Panitia Ekonomi Asas & Ekonomi Mikro/Makro
Guru Tingkatan 5 Inovatif
DONIUS DAVID SIPAT Ketua Panitia Reka Cipta
DOREEN DAMIANUS Ketua Panitia Biologi
Guru Tingkatan 4 Cemerlang
DOROTHY AMPING Penyelaras Bilik APD & ABM
DG. NORHIDAYATY M. TALIB Ketua Penyelaras Pusat Sumber
EDWIN DONALD Penolong Ketua Panitia Matematik
Penyelaras Audio Visual
Penyelaras Bil Air Sekolah
EVELYN MATHURINE Penolong Ketua Panitia Sains
Penyelaras Bilik APD & ABM
HJH. DGK. FATIMAH  Penyelaras Carta Organisasi Sekolah
PG. JALALUDDIN Guru Tingkatan 2 Cemerlang
FAUTIKA WAHID Ketua Panitia Sains Pertanian
Guru Tingkatan 4 Progresif
FELECIA LOSUMIN Penyelaras Bilik Guru
Penyelaras NILAM
Guru Tingkatan 2 Cendekiawan
FELECIA OMBONGOD Penyelaras Bilik Gerakan
Guru Penganalisa Peperiksaan Tingkatan 2
GEORGINAH KISAH Penyelaras Takwim Sekolah
Penyelaras NILAM
Guru Tingkatan 2 Dedikasi
HAIRIN @ ADAM SAILI Guru Penganalisa Peperiksaan Tingkatan 3
Guru Tingkatan 3 Cendekiawan
HAISEH RASIMAN Ketua Penyelaras Jadual Waktu Sidang Pagi
Penyelaras NILAM
Guru Tingkatan 4 Bestari
HANINAH ANIP Penolong Ketua Panitia Bahasa Arab
Penyelaras Bilik Guru
Guru Tingkatan 1 Cekap
HARRY MARCUS Penolong Ketua Panitia Pendidikan Seni
Guru Penganalisa Peperiksaan Tingkatan 1
Penyelaras Bil Air Sekolah
HASNAH ABDUL HALIM Ketua Panitia Kemahiran Hidup
HASNIATY ZULKIFLY Penyelaras Majalah Sekolah
Penyelaras NILAM
HAZIRAH ZAINUDDIN Penyelaras Perangkaan (EMIS)
Penyelaras NILAM
Guru Tingkatan 3 Gemilang
IBRAHIM ABDULLAH Ketua Panitia Sejarah
Guru Tingkatan 4 Inovatif
IRMA SURIATEY HJ. MOHD. Guru Tingkatan 6 PRA U  Profesional
Guru Penganalisa Peperiksaan Tingkatan 6
JALINA MOHD. REJAB Penyelaras MUET
Penyelaras Bilik Guru
Guru Tingkatan 3 Cendekiawan
JAPILIN LAWADIN Penyelaras PROBIM
Guru Tingkatan 2 Kreatif
JEMUIN MUHAMMAD Ketua Panitia Pendidikan Seni
Guru Tingkatan 5 Kreatif
JENNIFER ALIP Penyelaras Takwim Sekolah
Penyelaras NILAM
JINBAI AK. MOGEI Ketua Penyelaras Pembangunan dan Penyelenggaraan Perabot Sekolah
Guru Tingkatan 3 Kreatif
KALAWATHY A/P APPU Penyelaras Bilik APD & ABM
Penyelaras NILAM
Guru Tingkatan 4 Kreatif
KENNETH JONATHAN Ketua Penyelaras Carta Organisasi
LORENA MOBINGIN Penyelaras Bilik Gerakan
Guru Tingkatan 4 Gemilang
LUNGINUS P. KUNSING Penyelaras Perangkaan (EMIS)
MALUR ASMAD Penyelaras Pusat Sumber
Guru Tingkatan 1 Inovatif
MARIATI BAKAIT Ketua Penyelaras Jadual Waktu Sidang Petang
Penyelaras PROBIM
MARTINA GIMPAH Pen. Ketua Panitia Bahasa Melayu
Setiausaha Kurikulum Sidang Petang
Penolong Ketua Penyelaras NILAM
MOHD ARIF RAMLI Penyelaras Audio Visual
Penyelaras Majalah Sekolah
MOHD. ZAKI OTHMAN Ketua Panitia Bahasa Arab
Ketua Penyelaras Audio Visual
Setiausaha SPM
MOHD. ZAMRI CHE A.R. Ketua Panitia Kesusasteraan Melayu
Penyelaras NILAM
Guru Tingkatan 5 Dedikasi
MONALIZA ABDUL MANAF Setiausaha Kurikulum
NOORCHAYA AWANG Ketua Panitia Matematik
Guru Penganalisa Peperiksaan Tingkatan 5
NOR HAFEDA HASHIM Ketua Panitia Pendidikan Moral
Penyelaras Bilik Guru
NORAINI HAMZANI Penolong Ketua Penyelaras Jadual Waktu Sidang Petang
Guru Tingkatan 2 Bestari
NORHAMIMAH HJ. AHMAD Penolong Ketua Panitia Pendidikan Islam
Penyelaras Carta Organisasi
Guru Tingkatan 2 Progresif
NORAISHAH MOHD. ZAIN Setiausaha Mesyuarat Staf
Guru Tingkatan 1 Dedikasi
NUR AISYAH ABDULLAH Penyelaras Majalah Sekolah
Penyelaras NILAM
Guru Tingkatan 1 Cendekiawan
NURUL FIDZA MAHPOL Ketua Panitia Perdagangan
Penyelaras Pusat Sumber
Setiausaha Mesyuarat Kurikulum
P. VASANTHI A/P PERUMAL Penolong Ketua Panitia Bahasa Inggeris
Guru Tingkatan 1 Progresif
RAMIN KUNDAMOR Setiausaha PMR
Ketua Panitia Geografi
RAMLAH ABDUL RAZAK Guru Tingkatan 3 Progresif
Penyelaras NILAM
Ketua Penyelaras Bilik Guru
ROHAZIMAH SALLEH Penolong Ketua Panitia ERT
Guru Tingkatan 1 Cemerlang
ROSALIAH NAISIM Penyelaras Majalah Sekolah
Guru Tingkatan 5 Gemilang
ROSE BERNEDETTE BERNARD Guru Penganalisa Tingkatan 4
ROSITA MATSAIDIN Ketua Panitia Matematik Tambahan
Guru Tingkatan 5 Rasional
ROZIE GITANG Kaunselor Sekolah
SABARIAH AHMAD Ketua Panitia Pengajian Perniagaan
Guru Tingkatan 3 Rasional
SABDANI RAMIN Pen. Setiausaha Mesyuarat Kurikulum
Penyelaras Bilik Guru
SAIBEH ABDUL SANI Penyelaras Bilik APD & ABM
SAINIS GOSIS Pen. Setiausaha Mesyuarat Staf
Penyelaras Bilik Gerakan
SALIZA IDRIS Penyelaras Carta Organisasi Sekolah
Guru Tingkatan 2 Gemilang
SARIMA TIK Penyelaras Pusat Sumber
Guru Tingkatan 2 Rasional
SAVILAH HELDA ULAH Ketua Panitia Fizik
Penyelaras Carta Organisasi Sekolah
SENDI ABANG Ketua Panitia Sains
Guru Tingkatan 3 Cemerlang
SITOR KALASANG Penyelaras Pembangunan dan Penyelenggaraan 
Perabot Sekolah
Guru Tingkatan 1 Gemilang
SUAHMIN MESIDIN Penyelaras Perangkaan (EMIS)
Penyelaras Carta Organisasi Sekolah
Penyelaras NILAM
SUSILAWATI KASSIM Ketua Panitia Pendidikan Islam
Penyelaras Pusat Sumber
Guru Tingkatan 3 Inovatif
SUTANIA DAIMAN Penolong Ketua Panitia Pendidikan Moral
Penyelaras Majalah Sekolah
Guru Tingkatan 1 Rasional
VARENECA SUTIAN Ketua Panitia Ekonomi Rumah Tangga
Penolong Setiausaha SPM
VIOLETTA JIMMY Ketua Panitia Bahasa Inggeris
Guru Tingkatan 5 Cemerlang
WAN NURUL ASIKIN MZA Setiausaha Pentadbiran
Penolong Setiausaha Kurikulum
Penyelaras NILAM
WILSAH MIR Penolong Ketua Panitia Sains Pertanian
Penolong Setiausaha PMR
Guru Tingkatan 5 Progresif
WONG FUNG CHU Bendahari Sekolah
Penyelaras Bilik Gerakan
YOLANDA A. GRAHAM Ketua Penyelaras Bilik Gerakan
Guru Tingkatan 3 Bestari
SUMATHY A/P RAGHAVAN  
MARZILAWATI @ FATIMAH MOHD.  
ZAHARI ISMAIL Ketua Panitia Bahasa Melayu
Ketua Penyelaras NILAM
Ketua Penyelaras Ujian Lisan Bahasa Melayu